Slovenčina Čeština
Váš nákupný košík je prázdny.
Vitajte, môžte sa prihlásiť.

RÝCHLE PLATBY

        
        
        

VÝPREDAJ

Každý deň aktualizované

DARČEKY

Vyberte si z ponuky darčekov k nákupu

Zobraziť zoznam / mriežku
Zobraziť
Zoradiť podľa
Iba tovar na sklade
TRITON  - TRITON STOJANOVÝ RO..
€ 571.13
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
TRITON
2015. Uvedené obrázky jsou pouze ilustrační, daný model má plechové dveře RMA-42-L81-XAX-A1 19' rozvaděč stojanový 42U/800x1000 perforované dveře (dv. síto 80%-6mm) Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 51..
€ 3783.28
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
YEALINK  - YEALINK CP860 IP AUD..
€ 606.66
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
YEALINK
2015. Optima HD Voice 5-cestná konference Nahrávaní hovorů Lze propojit s mobilním telefonem/PC Audiokonference Yealink CP860 získala prestižní ocenění Produkt roku 2015 v kategorii VoIP telefony od společnosti TMC...
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG500..
€ 3388.16
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments •Simple man..
TRITON  - TRITON STOJANOVÝ RA..
€ 567.59
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
TRITON
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. Jedná se o rozvaděč s perforovanými dveřmi ve předu i vzadu Příbal : 1..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 51..
€ 5390.15
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
CISCO  - CISCO WS-C2960X-24TS..
€ 1080.56
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2013. Porty : 24 or 48 ports of Gigabit Ethernet desktop connectivity 4 One Gigabit Ethernet SFP ports Cisco FlexStack stacking module with 20 Gbps of throughput, allowing ease of operation with single configu..
TRITON  - TRITON STOJANOVÝ RO..
€ 592.08
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
TRITON
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. POPIS, ÚČEL POUŽITÍ: 19" stojanový rozvaděč s krytím IP30. Součástí roz..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 1213.5
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
OEM  - OEM LAMINÁTOVÉ PRO..
€ 593.59
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
OEM
2015. Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m Laminátové protahovací péro "kobra" 12mm 200m
CISCO  - CISCO WS-C2960X-48TD..
€ 2922.41
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2013. Porty : 24 or 48 ports of Gigabit Ethernet desktop connectivity 4 One Gigabit Ethernet SFP ports Cisco FlexStack stacking module with 20 Gbps of throughput, allowing ease of operation with single configu..
DATACOM  - DATACOM 19
€ 671.1
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
DATACOM
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. Stojanový rozvaděč DATACOM 42U / 800 x 1000 Popis produktu: - barva š..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 1234.72
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
OVISLINK  - OVISLINK AIRLIVE SNM..
€ 720.71
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
OVISLINK
2015.  Snmp-24mgb plus - 20 port fiber with 4 port combo managed switch the snmp-24mgb plus is a 24-port gigabit l2+managed switch including 4-port gigabit tp/sfp combo slots and 20-port gigabit sfp slots...
TRITON  - TRITON STOJANOVÝ RO..
€ 575.14
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
TRITON
2013.  Rza-42-a88-cax-a1 upozornění pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.  Rozebíratelný rozvaděč, svařovan..
CISCO  - CISCO GLC-LH-SMD= (S..
€ 685.1
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2015.  1000base-lx/lh sfp mmf / smf gigabit interface converter rozhraní: sfp rychlost datového přenosu (maximální): 1000 mbit/s konektor pro optická vlákna: lc plug-in module 1310 nm 1000base-lx/lh sfp ..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE X1..
€ 1189.6
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013.  Hp x132 10g sfp+ lc lr transceiver (j9151a) a 10-gigabit transceiver in sfp+ form-factor that supports the 10-gigabit lr standard, providing 10-gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber..
D-LINK  - D-LINK DGS-1510-28P ..
€ 631.14
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
D-LINK
2014. 28-Port Gigabit Stackable SmartPro PoE Switch including 2 SFP ports and 2 x 10G SFP+ ports - 24 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 2 x Mini-GBIC SFP ports - 2 x 10G SFP+ ports - Physical Stacking u..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 1893.3
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
D-LINK  - D-LINK DXS-1210-10TS..
€ 931
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
D-LINK
2016. D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce..
CISCO  - CISCO AIR-AP1852E-E-K9C
€ 601.2
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2017.  
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 24..
€ 3637.17
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. HP 24-port SFP v2 zl Module (J9537A) Ports: 24 open mini-GBIC (SFP) slots Physical characteristics: Dimensions: 10.3(d) x 8.13(w) x 1.75(h) in. (26.16 x 20.65 x 4.45 cm) Weight: 2.01 lb. (0.91 kg) Notes: Wh..
D-LINK  - D-LINK DGS-1210-52MP..
€ 769.09
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
D-LINK
2015. D-Link DGS-1210-52MP 48x 1Gbps Smart Sw,4x SFP SPECIFICATIONS * 52-Port PoE Gigabit Smart Switch 370W PoE * Power budget 370W * 48 x PoE 10/100/1000Mbps * 4 x SFP ports Auto-Negotiating Ports * Port 1-8 802.3..
D-LINK  - D-LINK DXS-1210-12TC..
€ 1261.24
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
D-LINK
2015. Originálny P/NDXS-1210-12TCNázov produktu
CISCO  - CISCO AIR-CT2504-5-K9
€ 891.84
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2015. Cisco AIR-CT2504-5-K9 SPECIFIKACE Protokoly • Protokoly pro management: SNMP v1, v2c, v3 Bezpečnost • Šifrování/zabezpečení: 128-bit AES, 3DES, DES, SSL/TLS, WPA, WPA2 Počítačová síť • Technologie kabeláže:..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA ..
€ 4873.72
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2016. Ports 44 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.3at PoE+)Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full 1000BASE-T:..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UB..
€ 1038.21
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
UBIQUITI NETWORKS
2017.  Uap-ac-m-pro je výkonný bezdrátový access point 3x3 mimo s modulační rychlostí až 450 mbs pro pásmo 2.  4 ghz (802.  11b/g/n) a až 1300 mbps pro pásmo 5 ghz (802.  11a/..
OEM  - OEM PŘÍRUČNÍ OPT..
€ 1710.28
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
OEM
2017. Svářečka optických vláken Easy Splicer Odkaz na video Popis
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA 2530 24G POE+ SWITCH
€ 877.81
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013. Porty: 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T, IEEE 802.3at PoE+)Media Type: Auto-MDIXDuplex: 10BASE-T/100BASE-TX: ha..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG200..
€ 686.67
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 24 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 1x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 180W Number of Ports That Support PoE - 24 Layer 2 Switching Spanning Tree Protocol (STP..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300..
€ 692.91
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2011. Ports 50 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Layer 2 Switching: Spanning Tree Protocol (STP) Port grouping VLAN Voice VLAN Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Re..
CISCO  - CISCO CP-8831-K9=
€ 781.09
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2015. Cisco CP-8831-K9= OVERVIEW * Superior wideband acoustics with the first two-element speaker in a conference phone; this feature allows the phone to capture the full voice spectrum without having to compromise..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA 2530 48G SWITCH
€ 1121.58
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013. Porty 48 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T), Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 4 fixed Gi..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG200..
€ 1047.2
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 48 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 4x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W Number of Ports That Support PoE - 48 Layer 2 Switching Spanning Tree Protocol (STP..
OEM  - OEM HPE IAP-225 INSTANT 802.11AC (WW) AP
€ 811.31
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
OEM
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SF220..
€ 584.95
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 48 Fast Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo 4x fan Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W Number of Ports That Support PoE - 48 Specifications Traffic management 802.1p, rate l..
MIKROTIK  - MIKROTIK CCR1036-12G..
€ 1383.74
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
MIKROTIK
2015.  Ccr1036-12g-4s-em pŘehled ccr1036-12g-4s-em je super výkonný router s 36-ti jádrovým cpu.  Dokáže zpracovat až 24 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 16 gbit/s - full wire spe..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 55..
€ 957.12
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013. Application/Usage Data Networking Media & Performance Data Transfer Rate 10 Gbps Gigabit Ethernet I/O Expansions Expansion Slots 2 x SFP+ HP 5500/5120 2-port 10GbE SFP+ Module (JD368B) Ports: 2 SFP+ 10-Gb..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA 2530 24G SWITCH
€ 596.57
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013.  
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300..
€ 769.98
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 26 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W Number of Ports That Support PoE - 24 Layer 2 Switching: Spanning Tree Protocol (ST..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA ..
€ 571.1
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2016.  Jw212a přehled - aruba instant mode - 1x ge port - 4x omni downtilt - multifunkční cenově dostupný ap - přenosová rychlost až 867mbps na 5ghz, při využití 802.  11ac - napájení pomocí ext..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS CENTR..
€ 1227.26
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
2016.  Overview allied telesis centrecom gs900mx/mpx series switches are cost-effective, fully managed, and stackable.  The switches in this series can serve as an amf node when an amf master sw..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG350X-24MP-K9-EU
€ 1330.32
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2017. 24 x 10/100/1000 PoE+ ports with 382W power budget 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ combo + 2 x SFP+) 24 x 10/100/1000 PoE+ ports with 382W power budget 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ c..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG200..
€ 633.19
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2012. Ports 48 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 4x Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 180W Number of Ports That Support PoE - 24 Layer 2 Switching Spanning Tree Protocol (STP..
NETGEAR  - NETGEAR 8PT 10G SMART MANAGED SWITCH
€ 851.96
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
NETGEAR
2016.  Overview as a leading provider of network equipment for smbs, netgear® understands the importance of reliable and high performance networks.  With the growth of virtualization, cloud-base..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 5120 24G SI SWITCH
€ 1446.86
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2016.  Je074b přehled - management: fully managed - layer 3 lite: l2 switching / l3 static routing - 24x poe 10/100/1000 rj45 portů + 4x gb sfp porty - irf stacking (až 4 switche do stohu) - komplexní..
ZYXEL  - ZYXEL 44XGB 4XRJ45/S..
€ 618.18
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ZYXEL
2015. ZyXEL GS2210-48 50-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 44x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP) + 2 open SFP ports, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source guard, DHCP snoo..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300..
€ 1094.08
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2013. Ports 50 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Switches support 802.3at PoE+, 802.3af, and Cisco pre-standard (legacy) PoE. Maximum power of 15.4W to any 10/100 or Gigabit Ethernet base port. ..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SF200..
€ 637.12
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2013. Originálny P/NSLM248PT-G5Názov produktu
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS ALLIE..
€ 1620
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
2015.  * 48 port stackable 10/100tx poe l2 switch with 2 active sfp bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000t ports (rj45) features of the at-8000s/48poe * easy,well known management * affor..
ZYXEL  - ZYXEL 24XGB 4XRJ45/S..
€ 683.22
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ZYXEL
2015. 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit dual personality (RJ45/open SFP), PoE 802.3at (High Power, 30W) - Power budget 375W, L2 multicast, IGMP snooping, MVR, IP source ..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG500..
€ 1052.75
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments •Simple man..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 575.31
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2017.  Jl385a přehled - management: smart managed - layer 3 lite: l2 switching / l3 static routing - 24x 10/100/1000 poe+ rj45 portů + 4x sfp porty - podpora spanning tree protocol: stp, rstp, and mstp..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SF300..
€ 933.83
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 48 Fast Ethernet 2 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 3x w/fan speed control Power over Ethernet (PoE) Power Dedicated to PoE - 375W (PoE+ supported) Number of Ports That Support PoE ..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 51..
€ 4441.76
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015. Záruka na dobu životnosti (99 let) + NBD po celou dobu životnosti + 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně Rozsáhlá síť s
DATACOM  - DATACOM 19
€ 620.51
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
DATACOM
2015. Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží. Stojanový rozvaděč DATACOM 42U / 800 x 800 Popis produktu: - barva še..
ZYXEL  - ZYXEL 8XGB 4XGB/SFP ..
€ 755.07
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ZYXEL
2015. ZyXEL MSG-3712 L2 je Gigabitový Ethernetový switch, který pracuje na úrovni 2. vrstvy ISO/OSI. Využívá neblokující switchovou architekturu 24 Gbps a nabízí 8 měděných portů GbE a 4 duální GbE porty (GbE SFP + ..
CISCO  - CISCO WS-C2960X-24TD..
€ 1982.32
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2015. Cisco WS-C2960X-24TD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJE..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UB..
€ 709.91
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
UBIQUITI NETWORKS
2015. UBNT PowerBeam5 AC ISO 400mm, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC ISO 5pck PŘEHLED PBE-5AC-400-ISO je vhodné zařízení pro PtP spoje se ziskem antény 25dBi z ACčkové řady, která doshauje velic..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300..
€ 662.8
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. Ports 26 SFP 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Layer 2 Switching: Spanning Tree Protocol (STP) Port grouping VLAN Voice VLAN Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Pr..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 18..
€ 672.69
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2017.  Jl169a přehled - management: smart manged - layer 2: l2 switching - 6x 1/10gbase-t rj45 porty + 2x dual-personality port (2x 1/10gbase-t rj45 nebo 2x 1000/10000 spf+) - montáž do 19“ racku. &n..
3COM  - 3COM CX4 XFP TRANSCE..
€ 777.35
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
3COM
2015. Společnost 3COM přináší inovační produkty pro přístup k informacím a řešení síťového přístupu pro velké,střední a malé podniky, poskytovatele telekomunikačních a síťových služeb (ISP), OEM výrobce počítačů a b..
AVOCENT  - AVOCENT BLACKBOX ACS4001A-R2
€ 1213.55
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
AVOCENT
2015. CATx DVI-D USB KVM Extender Extend high resolution DVI video plus USB up to 140 meters away from your PC. Superior digital video at 1920 x 1200 over 140m. Options for single/dual & quad video and USB 2.0 per..
ZYXEL  - ZYXEL USG 60W
€ 620.6
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ZYXEL
2014. ZyXEL USG 60W OVERVIEW Security Firewall, VPN: 20x IPSec/ 12x SSL (2 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN, 802.11a/n (300Mbps)), 2x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 10 (default 2) NWA3000-N/5000..
CISCO  - CISCO WS-C2960X-48TS..
€ 1892.47
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2013. Porty : 24 or 48 ports of Gigabit Ethernet desktop connectivity 4 One Gigabit Ethernet SFP ports Cisco FlexStack stacking module with 20 Gbps of throughput, allowing ease of operation with single configu..
ALCATEL  - ALCATEL LTE MODEM ON..
€ 69.63 € 55.71
skladom
+kuriér zadarmo
ALCATEL
2015. LTE modem ALCATEL ONETOUCH 4G PLUS L850V podporuje mobilní internet s rychlostí stahování dat až 150 Mb/s, a to pomocí vyspělé technologie mobilních sítí LTE. Modem podporuje i rychlé připojení v sítích 3G (DC..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG300..
€ 1272.27
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2013. Ports 50 Gigabit Ethernet 2 Gigabit Ethernet combo Fan 2x Switches support 802.3at PoE+, 802.3af, and Cisco pre-standard (legacy) PoE. Maximum power of 15.4W to any 10/100 or Gigabit Ethernet base port. ..
MIKROTIK  - MIKROTIK CCR1016-12G..
€ 670.05
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
MIKROTIK
2015.  Ccr1016-12g pŘehled ccr1016-12g je super výkonný router s 16-ti jádrovým cpu.  Dokáže zpracovat až 17,8 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 12 gbit/s - full wire speed. &..
ATEN  - ATEN 17
€ 1129.62
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ATEN
2015. Elektronický přepínač (KVM) s LCD 17", 8xPC - 1x VGA + 1x KLÁVESNICE + 1x MYŠ *vestavěný LCD 17" + klávesnice *rozlišení LCD až 1280x1024@75 *možnost připojit/odpojit PC bez restartu přepínače *není třeba sof..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 16XGB..
€ 628.8
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
2015.  At-gs950/16ps gigabit ethernet websmart switch with poe+ overview the allied telesis at-gs950/16ps gigabit ethernet websmart switch features sixteen 10/100/1000t ports and two sfp combo ports, deli..
CISCO  - CISCO WS-C3650-24PS-..
€ 3580.24
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO
2015. Cisco Catalyst 3650 Series Switches OVERVIEW The Cisco Catalyst® 3650 Series is the next generation of enterprise-class standalone and stackable access-layer switches that provide the foundation for full conv..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG500..
€ 2131.04
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2014. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments •Simple man..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 48XGB..
€ 940.83
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
2015.  At-gs950/48ps gigabit ethernet websmart switch with poe+ overview the allied telesis at-gs950/48ps gigabit ethernet websmart switch features 48 10/100/1000t ports and four sfp combo ports, deliveri..
OVISLINK  - OVISLINK AIRLIVE 24X..
€ 584.23
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
OVISLINK
2014. AirLive POE-GSH2004L-370, 24 Port Gigabit with 4 UTP/SFP combo 802.3AT PoE Switch - 24 portů 10/100/1000 včetně 4 portů UTP / SFP combo porty - 24 - Portů PoE 802.3at/af porty - Plný výkon 370Watt Built ..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA 2530 48 POE+ SWITCH
€ 699.52
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2015.  J9778a přehled - switch s managementem - routing/switching: layer 2 only - 48x 10/100 rj45 portů + 2x 10/100/1000 rj45 porty + 2x gb sfp porty + 1x dual-personality (rj-45 nebo usb micro-b) seri..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 794.56
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2017.  Jl386a přehled - management: smart managed - layer 3 lite: l2 switching / l3 static routing - 24x 10/100/1000 rj45 portů + 24x 10/100/1000 poe+ rj45 portů + 4x sfp porty - podpora spanning tree..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG500..
€ 1311.8
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2013. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments •Simple man..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS 48X10..
€ 923.41
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
2015.  10/100tx x 48 ports managed fast ethernet switch with sfp x 2 combo ports * vlan support * 1ru form factor * non-blocking wire speed forwarding * port security ..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE ARUBA 2530 48 SWITCH
€ 693.94
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
2013. Ports 48 RJ-45 autosensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX)Duplex: half or full 2 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEE..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG350X-48P-K9-EU
€ 1268.94
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2017. 48 x 10/100/1000 PoE+ ports with 382W power budget 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ combo + 2 x SFP+) 48 x 10/100/1000 PoE+ ports with 382W power budget 4 x 10 Gigabit Ethernet (2 x 10GBase-T/SFP+ c..
UBIQUITI NETWORKS  - UBIQUITI NETWORKS UB..
€ 734.34
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
UBIQUITI NETWORKS
2016. POZOR: multipack neobsahuje napájecí zdroje PŘEHLED Ubiquiti UniFi AC Pro je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 1300+450 Mbps a podporou norem 802.11a..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SG500..
€ 3059.77
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
2013. •True stacking •Highly secure authentication and access limitations •Quality of service for prioritizing communication •Remote management •IPv6 support •Network-wide auto voice deployments •Simple man..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SF350..
€ 831.53
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 19..
€ 1503.05
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
Hpe 1950 12xgt 4sfp+ switch popis Řada hpe officeconnect 1950 je inteligentní webová 10gigabitová a gigabitová platforma pro pokročilé sítě malých firem, které potřebují nejvyšší výkon nyní neb..
ALLIED TELESIS  - ALLIED TELESIS ALLIE..
€ 625.99
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
ALLIED TELESIS
At-gs950/28ps-50
TP-LINK  - TP-LINK T1600G-52PS ..
€ 679.93
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
TP-LINK
OVERVIEW 48portový gigabitový chytrý PoE+ Switch JetStream se 4 SFP sloty: T1600G-52PS (TL-SG2452P) *Podporuje port PoE+ (napájené po ethernetových kabelech) vyhovující normě 48 802.3at/af s celkovým 384W napájení..
HP Enterprise  - HP ENTERPRISE HPE 58..
€ 686.3
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP Enterprise
HP  - HP 1920-24G-POE+ (180W) REMAN SWITCH
€ 570.62
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
HP
HP 1920-24G-PoE+ (180W) Reman Switch Popis Řada přepínačů HPE OfficeConnect 1920 se skládá z pokročilých gigabitových přepínačů s pevnou konfigurací, inteligentně řízených, určených pro malé p..
CISCO SB  - CISCO SB CISCO SF350..
€ 974.36
2-4 týždne
+kuriér zadarmo
CISCO SB


Nové akcie - ELEKTRO:

21.9. - VÝPREDAJ
27.2. - DARČEKY

Filter:

DVD
BLURAY
papierové DVD
3D Blu-ray

V cene:

Od:
Do:

Label:

Žáner:

Filter - Knihy:

Audio Knihy
Kalendáre
Diáre

V cene:

Od:
Do:

Label:

Žáner:

Filter:

CD
Vinyly/Platne
Single
SACD
DVD
Blu-ray
Výberovky

V cene:

Od:
Do:

Label:

slovenské
české

Žáner:

Rok vydania:

Dostupnosť


Iní práve kupujú


Peach  - PEACH ATRAMENT C8775..
€ 4.66
skladom
Peach
2017. Kompatibilní inkoustová náplň Peach nahrazující originální HP No. 363, C8775EE. Vysoká úspora nákladů na tisk díky použití recyklovaných materiálů. Renovovaný kvalitní kompatibilní spotřební materiál. K..
4WORLD  - 4WORLD ORGANIZÉR K..
€ 0.36
skladom
4WORLD
2015. Originálny P/N06847-PNKNázov produktu
WHITENERGY  - WHITENERGY AKUMULÁT..
€ 9.31
skladom
WHITENERGY
2014. Originálny P/N05572Názov produktuWhi
MODE_COM  - MODE_COM PÚZDRO MOD..
€ 9.27
skladom
MODE_COM
2015. Originálny P/NFUT-MC-IPM-CALLIR-BLANázov produktu
TRUST  - TRUST STYLUS & BALLPOINT PEN
€ 8.49
skladom
TRUST
2015. Originálny P/N18316Názov produktuSty
TRUST  - TRUST STILE FOLIO ST..
€ 15.06
skladom
TRUST
2015. Originálny P/N19635Názov produktuSti
basicXL  - BASICXL DRŽIAK TELE..
€ 8.73
skladom
BasicXL
2014. S tímto 3-v-1 univerzálním držákem do automobilu spolehlivě upevníte váš PDA, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač. Upevňuje se přísavkou na sklo, speciální svorkou na větrací mřížku nebo nálepkou na palubní des..
CYGNETT  - CYGNETT , OBAL AEROG..
€ 8.31
skladom
CYGNETT
2014. AeroGrip Feel je tenký, dobre pasujúci tvrdý obal s jemne štrukturovaným povrchom, ktorý ochráni Váš nový iPhone 6 od prachu a škrabancov a zároveň zvýrazní jeho elegantné tvary. Ergonomický dizajn, umožňujúc..
DBX  - DBX DIGITALBOX NAPÁ..
€ 7.98
skladom
DBX
2015. Originálny P/NDBMP-CA0808Názov produktu
Prestigio  - PRESTIGIO OCHRANNA F..
€ 2
skladom
Prestigio
2015. Chráňte svoj smartfón Prestigio MultiPhone chráničom obrazovky, ktorý zabráni jeho poškodeniu pri každodennom používaní. Povrch dokáže zachovať čistotu a lesk displeja vášho telefónu. • Poskytuje dokonalú..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT IRON B..
€ 9.86
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901646879591Názov produktu
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT OCHRAN..
€ 4.4
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901836422408Názov produktu
RivaCase  - RIVACASE 3014 PÚZDR..
€ 22.26
skladom
RivaCase
2015. Univerzálne púzdro pre tablety s uhlopriečkou 8" je vyrobené z kvalitnej PU kože a vnútorná strana je z mikrovlákna, ktorá zabezpečí ochranu a čistotu displeja. Systém uchytenia 4Sure je garanciou, že table..
ESPERANZA  - ESPERANZA PLASTOVÉ ..
€ 7.14
skladom
ESPERANZA
2015. Originálny P/N3134 - 5905784761770Názov produktu
DELOCK  - DELOCK KÁBEL MINI D..
€ 22.08
skladom
DELOCK
2015. Originálny P/N82919Názov produktuDel
NONAME  - NONAME POUZDRO PRO S..
€ 7.24
skladom
NONAME
2015. Čiré ochranné pouzdro pro SmartPhone Samsung Galaxy S3 Čiré ochranné pouzdro pro SmartPhone Samsung Galaxy S3
BLACKBERRY  - BLACKBERRY BATERIE C..
€ 12.85
skladom
BLACKBERRY
2015. BlackBerry 7100g , 7100r , 7100i , 7100t , 7100v , 7100x , 7130g , 7130v , 8300 Curve, 8310 Curve, 8330, 8520 Curve , 8530 Curve, 8700f, 8700g, 8700r, 8700v, 8707g, 8707v Compatible with BlackBerry 7100g , 710..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT IRON B..
€ 6.7
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901646879430Názov produktu
UNITEK  - UNITEK Y-106 ADAPTÉ..
€ 17.68
skladom
UNITEK
2015. Originálny P/NY-106Názov produktuUni
SCREENSHIELD  - SCREENSHIELD ™ HUA..
€ 11.5
skladom
SCREENSHIELD
2015. Kvalitní fólie Screenshield představuje skvělý nástroj pro dlouhodobé zachování displeje Vašeho telefonu Huawei P8 Lite v perfektní kondici. Zajistí dokonalou ochranu před odřením jakéhokoliv charakteru. Přito..
PROOVE  - PROOVE SENZOR OKIEN/DVERÍ 433MHZ 2KS
€ 14.1
skladom
PROOVE
2015. Malý hladký magnetický senzor slúži na monitorovanie, či sú otvorené alebo zatvorené dvere alebo okná. Jednoduchá inštalácia. Frekvencia 433 Mhz. Vhodný k napríklad okná, dvere, skrine, garáže atď. 2ks v balen..
Western Digital  - WESTERN DIGITAL WD SE 3TB/3,5 WD3000F9YZ
€ 254.93
skladom
+kuriér zadarmo
Western Digital
2015. Pevný disk 3.5", 3TB, SATA6Gb, 64MB, 7200rpm, 24x7 Pevný disk zo špeciálnej Enterprise edície pre podnikové nasadenie v serveroch, pracovných staniciach a poliach RAID, NAS serveroch či dátových centrách, prev..
CASE  - Ochranný gelový kr..
€ 8.2
skladom
CASE
2012. Zadný ochranný kryt na Samsung Galaxy S Advance. Vysoká odolnosť a bezpečnosť pre váš telefón. Gélový kryt. Čierna farba Zadný ochranný kryt na Samsung Galaxy S Advance. Vysoká odolnosť a bezpečnosť pre váš te..
Cable  - CABLE KABEL UDMA 66/100/133
€ 0.1
skladom
Cable
2015. Slúži na pripojenie 2 U-ATA/66/100/133 zariadení s IDE radičom. Dĺžka kábla je 40 cm Slúži na pripojenie 2 U-ATA/66/100/133 zariadení s IDE radičom. Dĺžka kábla je 40 cm
Gembird  - GEMBIRD KABEL SERIAL..
€ 0.54
skladom
Gembird
2011. Interná redukcia napájania pre disky SERIAL ATA Interná redukcia napájania pre disky SERIAL ATA
Peach  - PEACH THERMAL BINDIN..
€ 11.1
skladom
Peach
2014. Výhodné balení 20 kusů vázacích desek určené pro termální vazbu. V balení naleznete termodesky s průměrem hřbetu 1,5/ 3/ 4 a 6 mm. Všechny desky v provedení 200g/m2. Od každého průměru pět kusů. 5 x 1,5 m..
ENERGENIE  - ENERGENIE MENIČ NAP..
€ 217.99 € 188.92
skladom
+kuriér zadarmo
ENERGENIE
2015. Originálny P/NEG-PWC-021Názov produktu
SKINZONE  - SKINZONE SCREENSHIEL..
€ 15.38
skladom
SKINZONE
2015. Screenshield™ Tempered Glass Screen Protect nabízí extrémní ochranu displeje pro váš chytrý telefon Lenovo A536. Tenká vrstva 0,26mm tvrzeného skla dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých p..
CONNECT IT  - CONNECT IT CI-255 SL..
€ 29.4 € 11.76
skladom
CONNECT IT
2014.  Ci-255 slúchadlá s mikrofónom high-quality stereo zvuk Ľahké, prenosné, pohodlné integrovaný modul pre ovládanie hlasitosti a prepínanie stôp nabíjateľná 180 mah li-polymer batéria reproduktor: 30 x..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT OCHRAN..
€ 3.7
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901836425447Názov produktu
CELLY  - CELLY GHOST UNIVERZ..
€ 10.98
skladom
CELLY
2015. Originálny P/NGHOSTNázov produktuCel
Trust  - TRUST PUZDRO STILE F..
€ 19.92
skladom
Trust
2015. Originálny P/N20051Názov produktuSti
Solarix  - SOLARIX RAMCEK PRE K..
€ 0.36
skladom
Solarix
2015. Full HD, Dual Link DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit, M/M, 2.0m, DVI-D dual link, UL, blThis digital, Full HD suitable DVI
ASUS  - ASUS OCHRANNÝ KRYT ..
€ 7.38
skladom
ASUS
2015. ASUS Clear Case pre ZenFone 4 Štýlová ochrana – Ochráňte svoj ZenFone 4 bez toho, aby ste zakrývali jeho krásu! - Chráni telefón a zaisťuje ľahký prístup k všetkým funkciám a konektorom - Puzdro Clear ..
Canyon  - CANYON - ALTERNATÍV..
€ 31.03
skladom
Canyon
2012. Čierny kompatibilný toner pre laserové tlačiarne HP M4555f, kompatibilná s HP CE390A (HP 90A). Renovovaná kazeta. S čipom, výdatnosť cca 10000 strán. CANYON - Alternatívny toner pre Xerox Phaser 6020/6022, WC ..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT OCHRAN..
€ 4.32
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901836988744Názov produktu
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT OCHRAN..
€ 4.32
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901836981325Názov produktu
CELLY  - CELLY GELSKIN KRYT N..
€ 6.82
skladom
CELLY
2015. Originálny P/NGELSKIN505Názov produktu
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT OCHRAN..
€ 4.32
skladom
GLOBALTECH
2016. Originálny P/N5901836981387Názov produktu
SWEEX  - SWEEX EXTERNÝ HUB 7X 2.0 USB (BAZAR)
€ 21.33 € 8.53
skladom
SWEEX
2015. Originálny P/NUS017Názov produktuExt
NOKIA  - NOKIA DT-601 PODLOŽ..
€ 24.3 € 9.72
skladom
NOKIA
2014. Adaptér pro stylové, bezdrátové dobíjení mobilních telefonů Nokia Lumia řady 925 a dalších telefonů kompatibilních se standardem Qi (WPC). Nyní již nemusíte telefon propojovat kabelem, abyste jej nabili. Pouze..
4WORLD  - 4WORLD ADAPTÉR USB ..
€ 16.76 € 6.7
skladom
4WORLD
2015. 4World Adaptér USB 2.0 Expresscard USB 2.0 ExpressCard Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7
HUAWEI  - HUAWEI SMART COVER PRO MATE 8, BROWN
€ 25.93
skladom
HUAWEI
2016. HUAWEI Smart cover pro Mate 8, Brown Typ pouzdra s okénkem Barva produktu Hnědá Materiál polyuretan Pro model HUAWEI Mate 8 HUAWEI Smart cover pro Mate 8, Brown Typ pouzdra s okénkem Barva produktu Hněd..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT KÁBEL..
€ 4.36
skladom
GLOBALTECH
2016. Originálny P/N5901836521859Názov produktu
ENERGIZER  - ENERGIZER WATCH BATT..
€ 2.06
skladom
ENERGIZER
2013. Hodinková batéria 337 / SR416, 1,55 V, 1 ks
HAMA  - HAMA 101413 POUZD IPAD PIXEL 9,7 BLUE
€ 10.4
skladom
HAMA
2016. Pouzdro pro iPad2 Chrání iPad2 před nečistotami a poškrábáním Odolný vnější materiál Apple iPad2 lze používat aniž by byl vyňat z obalu Otvory na boku pro snadé ovládání Jednoduché vsunutí i vyjmutí z obalu Sp..
AVERMEDIA  - AVERMEDIA VIDEO GRAB..
€ 130.13 € 104.11
skladom
+kuriér zadarmo
AVERMEDIA
2016. Originálny P/N61C985XX00BKNázov produktu
NOKIA  - NOKIA LUMIA 640 KRYT BATERIE MATT BLACK
€ 9.56
skladom
NOKIA
2016. Popis produktu: 02509T5 Popis produktu: 02509T5
Connect IT  - CONNECT IT OCHRANNÉ..
€ 10.35
skladom
Connect IT
2016. Ochranné sklo, tvrdosť 9H, vysoká citlivosť dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené strany Ochranné sklo, tvrdosť 9H, vysoká citlivosť dotyku, nezanechává bublinky, zaoblené strany
PATRIOT  - PATRIOT 2GB 800MHZ DDR2 CL6 DIMM- BAZAR
€ 32.32 € 12.93
skladom
PATRIOT
2015. Originálny P/NPSD22G80026Názov produktu
093-000799  - 093-000799 SAMSUNG F..
€ 9 € 3.6
skladom
093-000799
2013.  Samsung flipovÉ pouzdro
Fagor  - FAGOR NÁHRADNÉ VÁ..
€ 20.39
skladom
Fagor
2016. Náhradné vákuovacie vrecká. Rozmer vrecka: 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 50 kusov Náhradné vákuovacie vrecká. Rozmer vrecka: 30 x 40 cm. Balenie obsahuje 50 kusov
TP-Link  - TP-LINK VONKAJŠIA J..
€ 72.92 € 58.33
skladom
+kuriér zadarmo
TP-Link
2012.  Tp-link tl-wa7510n je vysoce výkonný venkovní přístupový bod pro pásmo 5 ghz pro poskytovatele bezdrátových internetových služeb (wisp).  Nabízí tři provozní režimy: ap client router, ap ..
DEJA  - Šport.taštička DE..
€ 2.04 € 3.95
skladom
DEJA
2016.  
Gigaset  - GIGASET C530HX BEZDR..
€ 64.98 € 51.99
skladom
+kuriér zadarmo
Gigaset
2016.  
SCREENSHIELD  - SCREENSHIELD ™ XIA..
€ 11.64 € 4.66
skladom
SCREENSHIELD
2016. ScreenShield ochranná fólia na displej. Spoľahlivo ochráni displej Vášho zariadenia pred poškriabaním. Príjemná na dotyk, prístroj z ruky nevykĺzne. Jednoduchá a pohodlná aplikácia. Vysoká kvalita a odolno..
SENCOR  - SENCOR SDF 871 V DIG..
€ 76 € 60.8
skladom
+kuriér zadarmo
SENCOR
2013. Digitálny fotorámček 8" (20,5 cm) LCD displej 4:3 Rozlíšenie 800x600 bodov 3 v 1 čítačka kariet (MMC/SD/SDHC) Plug&play USB 2.0 slot, podpora USB pamäťových médií Funkcia elektronickej knihy Menu v CZ, SK,..
Netis  - NETIS DL4422V WIFI V..
€ 92 € 73.6
skladom
+kuriér zadarmo
Netis
2015. Netis DL4422V je VDSL2 4v1 zariadenie, ktoré spája funkcie vysokorýchlostného VDSL2 modemu, 4-port NAT routera, VoIP brány a bezdrôtového prístupového bodu N. Vďaka podpore najnovších štandardov VDSL, DL4422V ..
GLOBALTECH  - GLOBALTECH GT Z-12 P..
€ 10.93 € 4.37
skladom
GLOBALTECH
2015. Originálny P/N5901836065322Názov produktu
Unknown  - Savelli Enza orange ..
€ 27.84
skladom
Unknown
2016. Kožené športové puzdro - vsuvka s karovanou textíliou, retro dizajn, priehradka na vizitku alebo platobnú kartu, kvalitné spracovanie, puzdro chráni telo telefónu pred znečistením a poškriabaním. Oranžová farb..